litejazz (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer message
gl: Mensaxe do pé de páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
