litejazz (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
