cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Type
ca: Tipus

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Position
ca: Posició

en: Layout settings
ca: Opcions de format
