cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Type
cy: Math

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
