cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Position
da: Placering

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger
