cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Type
de: Typ

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Color
de: Farbe

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts
