cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Type
eo: Tipo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn
