cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Type
eu: Mota

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
