cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Type
fi: Tyyppi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset
