cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Type
gl: Tipo

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Color
gl: Cor

en: Position
gl: Posición

en: Not configured
gl: Sen configurar
