cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza
