cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Type
hu: Típus

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Color
hu: Szín

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra
