cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Type
is: Gerð

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning
