cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Type
ja: タイプ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Color
ja: 色

en: Position
ja: ポジション

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定
