cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Type
ka: ტიპი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია
