cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
