cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Type
lt: Tipas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos
