cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Type
mr: प्रकार

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
