cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Type
pl: Typ

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Color
pl: Kolor

en: Position
pl: Pozycja

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku
