cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش
