cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Type
ro: Tip

en: General settings
ro: Setări generale

en: Color
ro: Culoare

en: Position
ro: Poziție

en: Layout settings
ro: Setările de aspect
