cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Type
ru: Тип

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Color
ru: Цвет

en: Position
ru: Позиция

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Layout settings
ru: Настройки макета
