cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Type
sl: Tip

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj
