cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Type
sv: Typ

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Color
sv: Färg

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout
