cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Type
ta: வகை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்
