cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Type
te: రకం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం
