cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Type
th: ประเภท

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง
