cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Type
uk: Тип

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Color
uk: Колір

en: Position
uk: Позиція

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа
