cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Type
vi: Kiểu

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Color
vi: Màu sắc

en: Position
vi: Vị trí

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải
