cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Type
am: ዓይነት

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
