cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Type
ar: النوع

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Color
ar: اللون

en: Position
ar: الوضع

en: Layout settings
ar: إعداد النسق
