cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Type
az: Növ

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Layout settings
az: Layout parametrləri
