cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Type
be: Тып

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Color
be: Колер

en: Layout settings
be: Налады размеркавання
