cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།
