cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Type
cs: Typ

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Position
cs: Pozice

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení
