cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Type
el: Τύπος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης
