cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Type
es: Tipo

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Position
es: Posición

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho
