cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Type
et: Liik

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted
