cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Type
he: סוג

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Color
he: צבע

en: Position
he: מיקום

en: Layout settings
he: הגדרות מערך
