cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Color
hi: रंग

en: Position
hi: स्थान

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन
