cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Type
id: Jenis

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Color
id: Warna

en: Position
id: Posisi

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas
