cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Type
it: Tipo

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Color
it: Colore

en: Position
it: Posizione

en: Not configured
it: Non configurato

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout
