cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Type
lv: Veids

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi
