cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Type
ne: प्रकार

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Color
ne: रंग

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू
