cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: Position
nl: Positie

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven
