cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Type
pt: Tipo

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Color
pt: Cor

en: Position
pt: Posição

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Layout settings
pt: Configurações de layout

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito
