cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Type
sk: Typ

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Position
sk: Pozícia

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia
