cSupport Live Chat Plugin (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Type
tr: Tip

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Color
tr: Renk

en: Position
tr: Konum

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları
