Live Agent (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: info
bn: তথ্য
