Live Agent (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Department
ca: Departament

en: Buttons
ca: Botons

en: info
ca: informació
